THE MAXUT

Hakkımızda

_

1995 yılında başlayan serüvenimiz bizi Çağdaş kadınlarımızın karşısında herzaman Mütevazi, Dürüst ve Sağlam karakterli kılmayı vizyonumuz haline getirmiştir. Gaziantep te 1995 yılında sanat okuldan yoluna tam anlamıyla başlayarak sonrasında ise 2000 yılında ustalık diploması ile çok genç yaşlarda sorumluluk sahibi olma yükünü Annesinden alarak uzun yıllar Yönetici sıfatında düğün salonu kuaförlüğü yaparak 10binlerce düğün gece gelin saçları tarayarak mesleğini bu branşda sanatsal olarak pekiştirmiştir. 2005 te Almanya’ya giderek orada farklı kuaförler ile çalışarak kişisel ufkunun genişlemesine ve dünyaca ünlü meslektaşlarından aldığı eğitimlerle sanatının doruklarına ulaşmasına yol açmıştır. 2010 yılında Almanya da kendi işletmelerini Stylistmesut markasıyla kururak yoluna devam etmiştir.

THE MAXUT

Hakkımızda

_

2018 yılından itibaren ise Themaxut markasını kurarak ciddi bir yatırımla Gaziantep in Elit yerinde (inşaatı 2,5 sene süren Köşkü inşaa ederek Themaxut markalaşma yolunda geleceğe daha emin adımlarla yürümektedir.

 

Themaxut
Türkiye nin en iddialı en farklı ve alışılmışın dışında Butik salon ve Butik Hamam konseptiyle tamamen vip konfor anlayışıyla kendini tamamen özel hissetmek isteyen bireylere hizmet anlayışıyla yoluna devam etme kararı almıştır. Themaxut un vizyonu Stylistmesut’da olduğu gibi siz değerli konuklarına 7D boyuntundaki köşküyle 7 yıldızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

THE MAXUT

Hakkımızda

_

İnancı, Dürüstlüğü ve Karakterli duruşu ile her zaman İnsancıl paylaşımcı ve yardımsever olmanın neticesinde başarının kaçınılmaz olduğuna inanmıştır.

Not: Köşkümüz özellikle! evlenecek çiftlerimize Gelin ve Damat adaylarına layık bir şekilde dizayn edilmiştir. Spa, Hamam, Masaj, Vip bölümü, Türban salonu, Güzellik salonu Bay-Bayan kuaför salonu ve  Kafe bölümü gibi hizmetler yer almaktadır

Kaliteli